امروز :
  سه شنبه, ۲۵ تیر ۱۳۹۸
   Date :
  Tuesday , 16 July 2019
درباره ما

 

فهرست :

 

معرفي شركت
شرکت ژرف تدبیر توس توسط تعدادی از مدیران کارآمد صنایع کشور و به منظور استفاده بهینه و کاربردی از تحقیقات انجام شده و تجربیات کسب شده آنان در طی سالیان متوالی در یک مجموعه واحد و انتقال آن به صنعت کشور جهت کمک به رشد و شکوفائی این صنعت تشکیل شده است .
ساختار سیستم اجرائی شرکت بصورت پروژه ای بوده و مدیریتهای اجرائی دارای تجربه ارزشمندی در زمینه مشاوره ، نظارت ، طراحی و ساخت خطوط تولید و تجهیزات و ماشین آلات صنعتی و واردات و صادرات قطعات صنعتی می باشند. بطوریکه با بهره گیری از این تجربه و ترکیب مهندسی مناسب ، همچنین دسترسی به نرم افزارها و سخت افزارها و استانداردهای مورد نیاز قادر است خدمات فنی و مهندسی قابل توجهی را در داخل و خارج از کشور ارائه نماید.

 

ساختار سيستم اجرايي
ساختار سيستم اجرايي شركت بصورت پروژه اي بوده ومديريتهاي اجرايي داراي تجربه ارزشمندي در زمينه طراحي وساخت خطوط توليد وتجهيزات وماشين آلات صنعتي  مي باشند،  بطوريكه بابهره گيري از اين تجربه و تركيب مهندسي مناسب ، همچنين دسترسي به نرم افزارها وسخت افزارها واستانداردهاي مورد نياز، توانسته است خدمات فني – مهندسي قابل توجهي را در داخل وخارج ازكشور ارائه نمايد كه عمدتا“ درحال بهره برداري است . اين شركت با برنامه ريزي اجرايي علاوه بر استفاده ازامكانات نرم افزاري و سخت افزاري خود باحدود بيست  شركت صنعتي نيز بصورت پيمانكاري همكاري داشته وازتوان سخت افزاري آنها بنحومطلوب استفاده مي كند .

 

چارت سازماني


 

 

دپارتمان امور مهندسي و تضمين كيفيت

 

توانمنديهای فنی مهندسی :
امور مهندسی و تضمين کيفيت با در اختيار داشتن تمام امکانات نرم افزاری و سخت افزاری لازم و وجود کارشناسان مجرب و کارآزموده و تجارب حاصل از طراحی و اجرای پروژه های متعدد در زمينه تاسيسات مکانيکی ، برق و ابزار دقيق توانسته گامهای بزرگی در زمينه نيازهای مهندسی در بخش طراحی و نظارت کيفی پروژه های شرکت بردارد .
کار مشترک در بعضی پروژه ها با شرکت های خارجی معتبر باعث انتقال فناوری پيشرفته در فاز طراحی و اجرا شده است . در اين خصوص می توان از شرکت  Enexco هند  ، BMH Marine سوئد وVemm tec  آلمان نام برد .(ليست پروژه های مربوطه در قسمت معرفی پروژ ها آورده شده است)

بخش آرشيو فنی با طبقه بندی مناسب کليه مدارک فنی در قالب کتب ، نقشه ها ، دفترچه های طراحی و محاسباتی ، کاتالوگ ها ، نرم افزارهای پيشرفته مهندسی و اکثر استانداردهای بين المللی ، امکان استفاده از ملزومات فنی مورد نياز و  تجارب مهندسی پروژه های شرکت را در اختيار کارشناسان قرار ميدهد .

 

توس ومتک – مشارکت انتفاعی ژرف تدبیر توس و "VEMM TEC" آلمان

به منظور توسعه تکنولوژی و تأمین تجهیزات سنجش جریان گاز برای مشتریان ایران و خاورمیانه، شرکت ژرف تدبیر توس تصمیم گرفت با سرمایه گذاری مشترک با "VEMM TEC" آلمان اقدام به تأسیس شرکت توس ومتک - اولین طراح و سازنده کنتورهای توربینی گاز در ایران- نماید.
در این راستا، شرکت توس ومتک به عنوان نماینده انحصاری "VEMM TEC" آلمان در خاور میانه، در سال 1385 فعالیت خود را آغاز نمود.
توس ومتک قابلیت ساخت، مونتاژ، تست و کالیبراسیون کنتورهای توربینی در اندازه های "2 تا "6 تحت کلاس های 150، 300 و 600 را در ایران و تحت لیسانس "VEMM TEC" آلمان دارا می باشد. اندازه های بالاتر این کنتورها مستقیماً از "VEMM TEC" آلمان وارد می گردند.

 
 


پروژه ها


شرکت ژرف تدبير طوس توسط تعدادي از مديران کارآمد صنايع کشور و با هدف استفاده از تمامي تجربيات کسب شده آنان در طي ساليان متوالي در يک مجموعه واحد و انتقال آن به صنعت کشور جهت کمک به رشد و شکوفائي اين صنعت تاسيس شده است.

اخرین پروژه های اجرا شده توسط مدیران کلیدی شرکت